FAQ

Jaké jsou přednosti Vašich developerských projektů?

Seskupení Credit Finance Group a.s. klade důraz na kvalitu, ne kvantitu. Staví kvalitní, ale zároveň cenově dostupné byty a domy. Jeho cílovou skupinou je především střední vrstva obyvatel. Od počátku své existence si klade za cíl zaplnit mezeru, která se na počátku devadesátých let na českém realitním trhu objevila. Jeho projekty představují alternativní způsob bydlení a jsou navrhovány speciálním týmem architektů. Mezi jeho klienty patří nejen tuzemští občané, ale i cizinci, například z Velké Británie či Ruska.

Jaké záruky naše společnost svým klientům poskytuje?

Podle občanského zákoníku je poskytována záruka na prováděné dílo 3 roky ode dne jeho převzetí. V případě, že se naskytnou případné reklamace, je snaha je vyřešit co nejdříve a vyjít klientům co nejvíce vstříc. Klientům garantuje úspěšnou realizaci díla od počátku až do konce. Díky profesionalitě svých pracovníků je schopno zajistit i kompletní služby v oblasti financování nemovitostí (sjednání hypotečního úvěru, životní pojištění, pojištění domácnosti…).

Jaké jsou investiční trendy v Praze?

V rámci České republiky je to právě Praha, která udává směr v investicích a kde je také největší diverzifikace cen. Největší novinkou v posledních měsících jsou projekty budované v těsné blízkosti stanic metra na okraji Prahy. Z finančního hlediska jsou tyto byty či domy dostupnější a úspěch jim zajišťuje jednak snadná a rychlá dostupnost do centra města, ale i každodenní kontakt s přírodou. Podle výzkumu jednoho britského ekonomického ústavu je v Evropské unii Praha nejperspektivnějším regionem pro investice. Následuje Budapešť a Bratislava.

Jaké jsou tendence v bydlení po vstupu České republiky do Evropské unie?

Ceny bytů a domů v České republice stagnují a svoji strukturou se postupně přibližují trhu v Evropské unii. Vlastnické bydlení se rozšiřuje na úkor nájemního, řada lidí považuje vlastní byt či dům za vhodnou investici. Dostupnost a ceny hypoték pak činí nákup nemovitosti stejně dostupným jako placení nájemného. Jen za rok 2004 se rozestavělo zhruba 39 tisíc nových bytů a volný trh s byty a nemovitostmi už existuje ve všech regionech České republiky. Nejvíce nových bytů se dlouhodobě staví v Praze a Středočeském kraji.

Co je podstatou výstavby outlet centra?

Výstavba outlet center představuje pro Českou republiku nový rozměr v nakupování. Značkové obchody jsou sdruženy do malého „městečka“, které nabízí možnost celoročně zvýhodněných nákupů po celý rok, a to až o 30 % levněji než kdekoli jinde. Jediné centrum tohoto druhu zatím funguje jen na hraničním přechodu Hatě na Znojemsku a bylo vybudováno britskou společností Freeport. Credit Finance Group a.s.  je první developer v České republice, který se výstavbou tohoto centra zabývá.

Pokud jste nenašli odpověď na Vaši otázku, neváhejte nás prosím kontaktovat od pondělí do pátku na telefonním čísle 241 480 400 nebo na emailové adrese devo@devo.cz.